Výběry Czech Vikings vyráží jako každý rok do světa i v roce 2017!

V jarních měsících přichází ten "sváteční" čas, kdy výběry naší školy každoročně vyráží reprezentovat český hokej na mezinárodním poli. Pro letošní rok jsme jako tradičně opět přidali nějaké akce do kalendáře, aby si postupně dorůstající zájemci mohli porovnat svoje dovednosti s vrstevníky v zahraničí, a taky abychom pokračovali v šíření dobrého jména českého hokeje po světě. Hokejový projekt Czech Vikings letos vypraví na zkušenou týmy čtyř věkových kategorií, každý do jiného koutu zeměkoule!!

 

Pro hráče ročníku 2003, pro které to bude třetí "reprezentační" vikingské jaro a taky bohužel zároveň poslední, připravujeme jako takovou třešničku na dortu zájezd na Floridu! Ladíme poslední nezbytnosti - termín by měl být poslední týden v dubnu a začátek května, hrát bychom měli AAA turnaj (4-5 zápasů) plus 2-3 přáteláčky, chtěli bychom tam navštívit finsko-českou hokejovou školu, kterou vedou bývalí NHL plejeři Radek Dvořák, Petr Sýkora a další, měla by to prostě být pecka! Podrobnosti k této akci budeme zde na webu aktualizovat průběžně, nicméně tryout kempy v Neratovicích pro zájemce narozené 2003, popř. 2004, už jsou vypsané -

na první Florida U14 camp & AAA tournament tryout konaný 5. února se můžete registrovat zde,

na druhý Florida U14 camp & AAA tournament tryout konaný 5. března se můžete registrovat tady.

 

Po loňském fiasku našich dvatisícetrojek na Finland Lions Spring Cupu ve finském Espoo jsme se na tento nabitý turnaj přihlásili znovu, protože věříme, že Czech Vikings výběr ročníku 2004 se nezalekne konkurence špičkových týmů z Finska, Švédska či USA a pokusí se napravit reputaci naší hokejové školy a trochu prožene borečky domácích Espoo Blues Juniors, kteří byli loni dost odskočení... Turnaj se koná 21.-23. dubna, zájemci o účast narození 2004, popř. 2005, se budou moct předvést na tryoutech v Neratovicích.

Na první Finland Lions Spring Cup U13 tryout kemp konaný 5. února se můžete registrovat zde,

na druhý Finland Lions Spring Cup U13 tryout kemp konaný 5. března se můžete registrovat tady.

 

Navázat na předchozí velice úspěšná vystoupení starších kolegů (mrkněte na video z loňského roku) vyrazí naši "nováčci" Czech Vikings selekt ročníku 2005 do Švédska na 39. ročník Lions Cupu. Uvidíme, jestli se nám povede zkompletovat zlatý hattrick na tomto prestižním mezinárodním turnaji, který se koná 30.3.-2.4. za účasti nejlepších švédských týmů a mužstev z USA či Lotyšska. Zveme tudíž zájemce narozené 2005, popř. 2006, na nominační kempy do Neratovic, abychom vybrali co nejsilnější tým, nebude to sranda...! 

Na první Lions Cup U12 tryout kemp konaný 2. února se můžete registrovat zde,

na druhý Lions Cup U12 tryout kemp konaný 2. března se lze přihlásit tady.

 

No a konfrontaci s vrstevníky ze zahraničí jsme přichystali i pro benjamínky ročníku 2006, Czech Vikings U11 se ve Švýcarsku zúčastní pohodového turnaje v minihokeji, který se koná 17.-19. března. Podrobnosti o této akci připravujeme.

 

Spoustu členů naší stále se rozrůstající rodiny Czech Vikings zkrátka čeká parádní hokejové jaro!

Těšíme se na vás!

Michal Broš

Martin Chabada

Tomáš Myšička

Martin Holý

Kuba Mrázek

 

 

 

 

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Facebook

Go to top