Czech Vikings vyhráli Lions Cup 2015!!

Výběr Českých Vikingů ročníků 2003 a 2004 minulý týden skvěle reprezentoval naši republiku, když opanoval 37. ročník prestižního mezinárodního turnaje Lions Cup ve švédském Huddinge na předměstí Stockholmu!

V konkurenci 14 silných týmů z různých koutů světa jsme po počátečním rozkoukávání a hledání nejvhodnějšího složení sestavy obsadili 3. místo v naší skupině, což znamenalo postup do čtvrtfinále proti druhému týmu opačné skupiny, a to výběru USA. Motorové myši ze Severní Ameriky nám zle zatápěly celý zápas, a nutno podotknout, že s výraznou podporou rozhodčích, ale díky vynikajícímu výkonu gólmana a neskutečné soudržnosti dotáhli kluci zápas až do samostatných nájezdů, ve kterých projevili větší šikovnost a vyhráli. V semifinále naši borci v euforii přejeli soupeře z MODO, jedné z nejslavnějších švédských akademií, ve které mimo jiné vyrostla slavná trojka Peter Forsberg, Markus Näslund, Niklas Sundström, a ve finále náš válec nezastavili ani na turnaji doposud neporažení suveréni ze Zemgale, jedné ze tří největších akademií v Lotyšsku.

Kompletní seznam týmů, zápasů, statistik atd. najdete na stránkách Lions Cupu 2015.

Triumfem na tomto turnaji a vůbec celkovým fair play vystupováním se Czech Vikings nesmazatelně zapsali do mezinárodního mládežnického povědomí a získali tím důležitou pozici při obsazování budoucích prestižních evropských turnajů.

Zkrátka být Českým Vikingem už něco znamená!

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Facebook

Go to top