Letní kempy Michala Broše - aktualizované informace

Letní kempy pro děti 2015

Czech Vikings zvou letos v létě zájemce z řad hokejistů ročníků narození 2000 - 2007 na pětidenní tréninkové tábory do Neratovic. Letní kempy Michala Broše se letos konají ve čtyřech po sobě následujících turnusech, vždy od pondělí do pátku, počínaje 29. červnem 2015. Na organizaci těchto oblíbených prázdninových hokejových táborů spolupracujeme s MB6HS (www.mb6hs.cz) a Goalie Service (www.goalieservice.cz), což zaručuje tradičně velice silné trenérské obsazení a hlavně kopec zábavy! Nesmíme taky zapomenout na naše externí hosty jako Honza Srdínko, Martin Tvrzník, Blanka Dupalová, David Pojkar, Kuba Šulc a další, kteří nám dle svých časových možností jistě i letos přijedou vypomoct s krocením rozdivočelé hokejové smečky...

Na prvním turnusu letošních kempů přivítáme dokonce speciální trenérskou posilu, z finského Oulu nám přiletí pomoct Harri Tapio, mládežnický trenér a hlavně specialista na off ice přípravu hokejistů, autor několika publikací v tomto oboru! Spolu s ním se našeho kempu zúčastní i dva top finští hráči ročníku 2004, takže se nám naskytne zajímavá možnost srovnání obou systémů výchovy malých hokejistů.

Registrovat na jednotlivé turnusy se můžete tady.

Promo video zkoukněte zde.

Doplňující informace pro zájemce

VARIANTY KEMPU:

1.) All Inclusive (s ubytováním) - cena 8500,-Kč

V ceně zahrnuto ubytování (5 nocí počínaje nedělí), strava (počínaje nedělní večeří) a pitný režim během celého kempu, 2 tréninky na ledě a 2 tréninky na suchu každý den, originální dres.

2.) Příměstský Tábor (bez ubytování) - cena 5000,-Kč

V ceně zahrnuto: 2 svačiny plus oběd každý den, pitný režim, 2 tréninky na ledě a 2 tréninky na suchu každý den, originální dres.

Cena kempu je splatná následujícím způsobem: záloha 50% do konce května a zbytek částky před zahájením daného kempu na účet číslo 1378010133/0800, nezapomeňte uvést jméno účastníka a termín kempu. Doplatek je možné uhradit i hotově při nástupu na kemp.

ZAMĚŘENÍ KEMPU:

Tréninkové jednotky na ledě budou zaměřeny na všechny možné hokejové činnosti, s přihlédnutím k věku a dovednostní úrovni dětí, tozn. bruslení (základy, hrany, powerskating, rychlost, agilita), vedení kotouče, nahrávky, střelbu a všechny další možnosti zakončení, rovnovážné situace z pohledu útoku i obrany, a v neposlední řadě samozřejmě na hru samotnou. Propojení našich kempů s brankářskou školou Goalie Service je zárukou, že hráči budou na každém tréninku nuceni překonávat nabuzené brankáře, což jim dá mnohem víc, než kdyby zakončovali na prázdnou branku nebo na Frenklina, jak je obvyklé na podobných hokejových kempech... Obrovský důraz klademe na kvalitu, intenzitu a individualizaci, a proto hráče při cvičeních na ledě rozdělíme do skupinek po maximálně čtyřech dětech, aby jednotliví trenéři měli co největší možnost zajistit zmíněné atributy.

Protože ale víme, že nejlépe se děti učí, když je aktivita vtáhne naplno, tak naším heslem je ZÁBAVA PŘEDEVŠÍM, což znamená, že si naši svěřenci užijí hlavně hromadu srandy, což by o prázdninách mělo být samozřejmostí a na což během klasické sezony není tolik příležitostí...

Co se týká off-ice části našich kempů, tam se budeme věnovat jak specializované hokejové přípravě s využitím nejmodernějších tréninkových pomůcek (stickhandling, balanční cvičení, aktivace a posílení svalů tělesného jádra, tzv. core, agilita, odrazová síla, atd.), tak také různým hrám a přirozené zábavě v pohybu, čemuž rád říkám tzv. Zabarák, který dětem v současné době chybí ze všeho nejvíc... A nesmím zapomenout na další velmi opomíjenou a přitom velmi důležitou disciplínu - strečing. Ten budeme dělat opravdu každý den! Pro mimoledové aktivity budeme využívat široké možnosti sportovního areálu v Neratovicích, tj. fotbalové hřiště, tělocvična, bazén, bowling, atd.

MOŽNOST ÚČASTI POUZE 1 DEN / 2 DNY / 3 DNY

Na základě vašeho zájmu o účast v kempu na méně než 5 dní nabízíme také možnost strávit s námi pouze jeden či dva nebo třeba tři dny dle vašeho výběru. Můžete si den vybrat nejen v závislosti na vašich časových možnostech, ale taky třeba podle tématického zaměření konkrétního tréninkového dne. V pondělí budeme klást hlavní důraz na bruslení (technika, agilita, rychlost,...), v úterý na práci s kotoučem (stickhandling, nahrávka), ve středu na různé způsoby zakončení, ve čtvrtek na rovnovážné situace (technika soubojů, hra tělem) a v pátek budeme trénovat ode všeho něco... Hra samotná bude v různých podobách součástí každého tréninkového dne. Off ice program bude také přizpůsoben dennímu zaměření, bude dané denní téma doplňovat a rozvíjet jej, tozn. že např. v pondělí zapracujeme na agilitě či výbušnosti nohou i mimo led, nebo třeba ve čtvrtek se budeme věnovat úpolům a stabilitě, atd.

Stejně jako loni nás přijedou navštívit borci z HFL Training Centra se svým pestrým programem, a to konkrétně v pátek 10.7. a 24.7.

(Ukázka z HFL pátku během loňských letních kempů zde.)

CENÍK NEÚPLNÝCH VARIANT:

1 den - 1200,- Kč, balíček 2 dnů - 2200,- Kč, balíček 3 dnů - 3200,- Kč.

V případě zájmu o částečnou účast i s ubytováním je nutno k ceně ještě připočítat částku za nocleh, večeři a snídani, konečnou cenu stanovíme dle individuálních požadavků. V případě zájmu o originální dres je třeba připočítat 500,-Kč.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:

v příjemné restauraci s penzionem, která přímo sousedí se zimním stadionem (www.restaurant-cylindr.cz)

S SEBOU:

Samozřejmě hokejovou výstroj (i když jak se říká, brusle stačí, všechno ostatní se dá půjčit) a hokejky, sportovní oblečení (trenky, trička, teplákovky, tenisky), plavky, ručník, žabky, švihadlo, plastovou hokejovou lahev na pití, ofocený průkaz zdravotní pojišťovny, od rodičů potvrzení o bezinfekčnosti, telefonický kontakt na rodiče,

S SEBOU NEBRAT:

Řízky a buchty od maminky na přilepšenou (jídlo a pití bude zajištěno po celou dobu kempu), herní konzole jako PSP apod., tablety jako Ipad apod.,

 

Těšíme se na Vás!

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Pro psaní komentářů se přihlašte

Facebook

Go to top