O nás

Česko-skandinávský hokejový projekt Czech Vikings vzniknul spojením několika subjektů s vlastní bohatou zkušeností v oblasti ledního hokeje a hlavně se společnou silnou myšlenkou, jakým směrem by se měl orientovat způsob výchovy mladých hokejistů u nás. Naši trenéři poznali na vlastní kůži, jak se připravují hokejové naděje ve švédských a finských velkoklubech, a tyto zkušenosti by rádi zabudovali do českých podmínek a zároveň je využili k pokračující spolupráci se skandinávskými líhněmi talentů ve formě výměnných pobytů, turnajů, nebo třeba výpomoci severských trenérů v naší škole atd.

Česko-skandinávská hokejová škola Czech Vikings nabízí široký program mimoklubové přípravy pro hráče všech věkových kategorií a výkonnosti.

Vlastní zázemí (zimní stadion, tělocvična a další sportoviště) poskytuje dostatečný prostor pro celoroční přípravu podle individuálních potřeb hráčů v návaznosti na klubové povinnosti.

Hledáte zábavu nebo máte zájem o co nejefektivnější zlepšení? Z naší nabídky si můžete vybrat jak zaměření vlastní přípravy (individuální i skupinový trénink ledě, cílená suchá příprava apod.) tak její výkonnostní úroveň.

Velmi dobře si uvědomujeme, že hokej představuje pro děti a mládež vysoce specializovanou jednostrannou zátěž. Proto jako jedni z mála nabizíme i programy kompenzačních a nápravných  zdravotních cvičení se specializací na hokej a zdravý tělesný vývoj hráčů.

Náš tým

Tomáš Beneš

Manažer projektu

+420 ‭608 055 786‬
skola@czechvikings.eu

Michal Broš

Trenér

Kariéra:

Mistr světa z roku 2000, celkem 62 zápasů za českou reprezentaci, 4 tituly z české Extraligy, 2 tituly z finské ligy, týmy: Kärpät Oulu, HC Sparta Praha, HC Vsetín, BK Mladá Boleslav, HC Olomouc

Martin Chabada

Trenér

Kariéra:

Reprezentace ČR (16 zápasů),  KHL – Lev Poprad (35),  Elitserien SWE – Lulea, Södertälje (231), Extraliga CZE – Sparta Praha (348), AHL USA/CAN Bridgeport Sound Tigers (76)

Tomáš Myšička

Trenér

Kariéra

Několikanásobný reprezentant (16, 17, 18, 20 let), Mistrovství světa do 18 let, 10 sezón ve Francii,  Sparta Praha, Beroun (1. liga)

Jakub Mrázek

Trenér

Kariéra

Neratovický srdcař, který prošel mládežnickým programem klubu Bílí Tygři Liberec, a nyní již pátou sezónu obléká dres s Buldokem na hrudi a zároveň zapáleně vykonává funkci šéftrenéra neratovické mládeže.